Saunika auto hifi
INFO&PORADENSTVO 0905/568 500
OBJEDNÁVKY 0911/568 500
Neprihlásený zákazník | Prihlásiť sa | Registrácia

Prihlásenie zákazníka

Login
Heslo

Otváracia doba v období 22.12.2023 - 2.1.2024.
Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov ...viac

Parkovanie inak...
Rozmery automobilov sa zväčšujú, veľkosti parkovacích miest naopak zmenšujú. Zadná ...viac

Nová prevádzka v Trenčíne
Dobrá správa pre všetkých Trenčanov ale aj zákazníkov z okolia. Od 29.5.2017 otvoríme ...viac

Články

Otváracia doba v období 22.12.2023 - 2.1.2024.

Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov a tešíme sa na spoluprácu v novom roku 2024. POZN. V dobe od 22.12.2023 do 2.1.2024 bude prevádzka zatvorená.Objednávky prijaté v medzisviatkovom období budú z dôvodu dobvolenky vybavené po 3.januári 2024. Ďakujeme za pochopenie.

Parkovanie inak...

Parkovanie inak... Rozmery automobilov sa zväčšujú, veľkosti parkovacích miest naopak zmenšujú. Zadná ale súčasne aj predná parkovacia kamera tento problém vyrieši takmer dokonale.

Nová prevádzka v Trenčíne

Nová prevádzka v Trenčíne Dobrá správa pre všetkých Trenčanov ale aj zákazníkov z okolia. Od 29.5.2017 otvoríme novú prevádzku na Zlatovskej ul. č. 1783 v Trenčíne ! Radi Vás privítame v priestoroch multifunkčnej budovy na uvedenej ulici - hneď vedľa autosalónu Honda.

Nový televízny digitálny tuner

Nový televízny digitálny tuner Vychutnajte si svoj obľúbený TV program aj na cestách. Vhodné pre mnohé modely značiek Audi, Škoda, KIA, VW, Seat...

Multimédiá ESX - nový rozmer cestovania

Multimédiá ESX - nový rozmer cestovania Predstavujeme Vám novú radu multimédií ESX Vision, ktorá sa vyznačuje rozšírenými funkciami pre väčšiu zábavu v aute. Jednoduchým ovládaním menu v slovenčine a pripojiteľnosťou nových technológií vrátane internetu,TV tuneru a pod.

Pripravili sme pre Vás NOVÝ E-SHOP !

Pripravili sme pre Vás NOVÝ E-SHOP ! Jednoduchý a prehľadný dizajn. Určený hlavne pre koncových zákazníkov, vytvorený pre ľahšie vyhľadávanie. Nemusíte byť odborník aby ste našli čo potrebujete - použite nový VYHĽADÁVAČ, s ktorým každý nájde to čo hľadá.

Nový televízny digitálny tuner

Nový televízny digitálny tuner Vychutnajte si svoj obľúbený TV program aj na cestách. Vhodné pre mnohé modely značiek Audi, Škoda, KIA, VW, Seat...

Ďakujeme všetkým zákazníkom za dôveru a tešíme sa na spoluprácu v roku 2024

Ďakujeme všetkým zákazníkom za dôveru a tešíme sa na spoluprácu v roku 2024 Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov a tešíme sa na spoluprácu v novom roku 2023. POZN. V dobe od 22.12.2023 do 2.1.2024 bude prevádzka zatvorená.Objednávky prijaté v medzisviatkovom období budú z dôvodu dobvolenky vybavené po 3.januári 2018. Ďakujeme za pochopenie.

Majstri sveta v F1 majú hands free a vy?

Majstri sveta v F1 majú hands free a vy? Telefonovanie za volantom je nebezpečné rovnako ako každé iné rozptyľovanie vodiča.Štatistiky dopravných nehôd hovoria jasnou rečou.Nepozornosť vodiča a nevenovanie sa jazde spôsobujú až štvrtinu dopravných nehôd.

Info video uľahčujúce vyhľadávanie produktov na našej stránke

Info video uľahčujúce vyhľadávanie produktov na našej stránke Nikto nevie všetko a aj hľadanie tovaru, ktorý potrebujeme vie zabrať na stránke dosť času. Toto prvé video Vám poskytuje stručný návod ako si vybrať hľadaný produkt podľa značky Vášho vozidla.

Nový Macrom pre KIA Sportage v praxi

Nový Macrom pre KIA Sportage v praxi Presvedčte sa o funkciách našej najnovšej novinky v krátkom propagačnom videu.

Mimoriadne priaznivý pomer kvality a ceny - to je GPS Macrom M-DVD5560

Mimoriadne priaznivý pomer kvality a ceny - to je GPS Macrom M-DVD5560 GPS autorádio 2DIN s 6,2" dotykovým monitorom, DVD mechanikou, GPS, HF sadou. Macrom M-DVD5560 je multimediálna jednotka so vstavanou DVD mechanikou, USB a SD čítačkou pamäťových kariet.

Slabý FM signál autorádia.

Slabý FM signál autorádia. Pri výmene originálneho (takzvaného OEM) autorádia za autorádio neoriginálne sa často stáva, že nové autorádio nemá taký príjem staníc ako to pôvodné. Skrátka „nechytá“ stanice, respektíve signál je rušený, šumí a podobne. Obzvlášť sa tento nedostatok prejavuje mimo miest, kde je signál z vysielača slabší než v meste.

Saunika sa stala PIONEER partnerom - predajcom car hifi tejto značky.

Saunika sa stala PIONEER partnerom - predajcom car hifi tejto značky. S potešením Vás informujeme, že od tohto mesiaca sme sa stali "Partnerom Pioneer" popredného výrobcu navigácií, autorádií a car hifi techniky.Znamená to, že poskytujeme našim obchodným partnerom veľkoobchodný predaj zn. Pioneer, ale taktiež predaj a montáž koncovým zákazníkom.

Nový - vylepšený firmware pre hands free sady Dension

Nový - vylepšený firmware pre hands free sady Dension Nový firmware s označením 0051 sa týka HF sád Dension 500S BT a Dension PRO BT.Pri vývoji tohto firmware výrobca intenzívne komunikoval so všetkými distribútormi, aby ani jedna požiadavka na vylepšenie systému nezostala nevypočutá.

Ako vybrať správny USB alebo bluetooth adaptér pre Vaše auto?

Ako vybrať správny USB alebo bluetooth adaptér pre Vaše auto? Informačné video Vám pomôže vybrať ten správny adaptér, ktorým zvýšite hodnotu svojho originálneho OEM autorádia.Adaptéry Dension umožňujú prehrávanie hudby z USB kľúča, iPod/iPhone, AUX - MP3 prehrávačov všetko ovládané tlačítkami Vášho OEM autorádia.
Tvorba eshopov & web stránok by AM
7 5
Sledujte nás aj na
Auto hifi e-shop
Potrebujete poradiť?
0905 568 500
SAUNIKA spol. s r.o.
Zlatovská 1783
911 05 Trenčín

objednávky: 0911/568 500