Saunika auto hifi
INFO&PORADENSTVO 0905/568 500
OBJEDNÁVKY 0911/568 500
Neprihlásený zákazník | Prihlásiť sa | Registrácia

Prihlásenie zákazníka

Login
Heslo

Otváracia doba v období 22.12.2023 - 2.1.2024.
Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov ...viac

Parkovanie inak...
Rozmery automobilov sa zväčšujú, veľkosti parkovacích miest naopak zmenšujú. Zadná ...viac

Nová prevádzka v Trenčíne
Dobrá správa pre všetkých Trenčanov ale aj zákazníkov z okolia. Od 29.5.2017 otvoríme ...viac

Auto-elektro inštalačný materiál

Elektrický materiál je široká kategória výrobkov zameraných na elektrické inštalácie a pripojenie elektrických komponentov. Medzi niektoré z týchto výrobkov patria faston konektory, autokáble, poistky a púzdra, pásky TESA, sťahovacie pásiky, relé a kryty konektorov.

Faston konektory sú elektrické konektory, ktoré sa používajú na rýchle a spoľahlivé pripojenie vodičov. Majú charakteristické zárezy na zabezpečenie spojenia s vodičmi a môžu byť jednoducho pripojené alebo odpojené.

Autokáble sú káble určené pre automobilový priemysel. Tieto káble majú špeciálne vlastnosti, ktoré im umožňujú odolať vysokým teplotám, vibráciám a iným podmienkam spojeným s automobilovým prostredím.
Poistky a púzdra sa používajú na ochranu elektrických obvodov pred preťažením a skratom. Poistky sú elektrické prvky, ktoré sa pravidelne používajú na prerušenie prúdu v prípade nebezpečných situácií. Púzdra slúžia na ochranu a izoláciu poistiek.

Páska TESA je druh lepiacej pásky, ktorá je často používaná pri elektrických inštaláciách na izoláciu spojov, fixáciu vodičov a rôzne ďalšie účely. TESA je známa značka, ktorá ponúka široký sortiment lepiacich pásov pre rôzne aplikácie.

Sťahovacie pásiky sú pásiky alebo pruhy materiálu, ktoré sa používajú na zabezpečenie a utiahnutie elektrických vodičov a káblov. Sťahovacie pásiky majú obvykle rôzne pruhy alebo zámky, ktoré umožňujú ich pevné uchytenie.
Relátka sú elektromechanické alebo elektronické zariadenia používané na prepínanie alebo riadenie elektrických obvodov. Sú to spínače, ktoré sú ovládané elektrickým signálom a môžu sa používať na rôzne účely vrátane riadenia prúdu, napätia a výkonu.

Kryty konektorov sú plastové alebo kovové obaly, ktoré slúžia na ochranu a izoláciu konektorov a pripojených vodičov.

Tvorba eshopov & web stránok by AM
3 6
Sledujte nás aj na
Auto hifi e-shop
Potrebujete poradiť?
0905 568 500
SAUNIKA spol. s r.o.
Zlatovská 1783
911 05 Trenčín

objednávky: 0911/568 500