Saunika auto hifi
INFO&PORADENSTVO 0905/568 500
OBJEDNÁVKY 0911/568 500
Neprihlásený zákazník | Prihlásiť sa | Registrácia

Prihlásenie zákazníka

Login
Heslo

Otváracia doba v období 22.12.2023 - 2.1.2024.
Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov ...viac

Parkovanie inak...
Rozmery automobilov sa zväčšujú, veľkosti parkovacích miest naopak zmenšujú. Zadná ...viac

Nová prevádzka v Trenčíne
Dobrá správa pre všetkých Trenčanov ale aj zákazníkov z okolia. Od 29.5.2017 otvoríme ...viac

ALPINE navigácia I902-OC3 SKODA OCTAVIA

ALPINE navigácia I902-OC3 SKODA OCTAVIA
ALPINE navigácia I902-OC3 SKODA OCTAVIA
ALPINE navigácia I902-OC3 SKODA OCTAVIA
ALPINE navigácia I902-OC3 SKODA OCTAVIA
Novinka
Objednávací kód I902-OC3
Dostupnosť tovaru 1-3 dni
Cena s DPH
€ 1.390,00

9 “systém mobilných médií pre Škoda Octavia 3, ktorý obsahuje kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto – i902D-OC3

Alpine predstavuje druhú generáciu systému Alpine Style pre Škoda Octavia 3 (Model 5E, 2012 a novšie): perfektná integrácia systému do vašej Octavie, s najnovšími funkciami. Len Alpine ponúka najväčšiu veľkosť obrazovky (9 palcov), ako aj rozsiahle možnosti médií vrátane kompatibility s Apple CarPlay a Android Auto. Vďaka tomuto skvelému systému získate aj vysokú kvalitu zvuku.

Premente svoju palubnú dosku do špičkového filmového zážitku: vrcholom systému Alpine Style je 9-palcová dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením – najväčšou obrazovkou pre palubnú dosku Škoda Octavia 3. V skutočnosti je o viac ako 80% väčšia ako štandardná 7-palcová obrazovka Škoda Bolero, ktorá sa nachádza vo väčšine modelov Octavia 3. Tento displej s mimoriadne veľkým rozlíšením vás ohromí svojou brilantnou kvalitou obrazu s vysokým rozlíšením.

Ak je vaše auto vybavené originálnymi parkovacími senzormi, môžete pokračovať v používaní tejto praktickej funkcie aj s Alpine. Systém parkovacích senzorov je pripojený k vašej obrazovke, zobrazuje vzdialenosti a poskytuje zvukovú signalizáciu s automatickým stlmením hudby pri parkovaní vášho auta.

Ak je Vaša Octavia vybavený pôvodnou cúvacou kamerou Škoda, môže byť jednoducho pripojená k systému Alpine. Kamera sa pri cúvaní automaticky aktivuje. Ak vaše vozidlo nie je vybavené pôvodnou cúvacou kamerou, odporúčame Vám túto funkciu dokúpiť.

Ak vaše vozidlo nie je vybavené pôvodnou cúvacou kamerou, odporúčame Vám túto funkciu dokúpiť. Zadné kamery Alpine Multi-View HCE-C252RD, zadná kamera HCE-C127D alebo širokoulhá kamera HCE-C157D so kompatibilné s inštalačnou sadou. (KIT-R1AU).

Displej vozidla Škoda Octavia 3 slúži na zobrazenie a nastavenie nastavení vozidla a zobrazenie varovných hlásení, ako je napríklad nízka hladina motorového oleja. Alpine Style je plne kompatibilný s elektronickými systémami Škoda Octavia 3, a preto môže zobrazovať všetky ponuky a upozornenia (okrem pôvodného systému rozpoznávania dopravných značiek).

Model X902D-OC3 / i902D-OC3 poskytuje vizuálnu spätnú väzbu pre zvolenú teplotu vodiča a spolujazdca, stav AC, úroveň vyhrievania sedadla, vybrané vetracie otvory a ďalšie. Táto obrazovka sa automaticky objaví na niekoľko sekúnd, keď sa zmení niektoré z uvedených nastavení.

Ak chcete získať viac informácií alebo máte otázky ohľadom tohto produktu, môžete nám zaslať správu vyplnením tohto formuláru
Vaše meno
Váš e-mail
Telefón
Predmet
Text

Zabezpečíme Vám montáž tohto produktu v našej montážnej dielni alebo Vás odporučíme k našim overeným obchodným partnerom v mieste resp. v okolí Vášho bydliska po celej SR.

V prípade záujmu pri objednávaní produktu zakliknite prosím políčko "Mám záujem o kontakt na montážnu dielňu" v objednávkovom formulári.

Následne Vám mailom pošleme kontakt na montážne stredisko najbližšie k Vášmu bydlisku.

Tvorba eshopov & web stránok by AM
0 5
Sledujte nás aj na
Auto hifi e-shop
Potrebujete poradiť?
0905 568 500
SAUNIKA spol. s r.o.
Zlatovská 1783
911 05 Trenčín

objednávky: 0911/568 500