Saunika auto hifi
INFO&PORADENSTVO 0905/568 500
OBJEDNÁVKY 0911/568 500
Neprihlásený zákazník | Prihlásiť sa | Registrácia

Prihlásenie zákazníka

Login
Heslo

Otváracia doba v období 22.12.2023 - 2.1.2024.
Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov ...viac

Parkovanie inak...
Rozmery automobilov sa zväčšujú, veľkosti parkovacích miest naopak zmenšujú. Zadná ...viac

Nová prevádzka v Trenčíne
Dobrá správa pre všetkých Trenčanov ale aj zákazníkov z okolia. Od 29.5.2017 otvoríme ...viac

Tempomat PRECISION CRUISER - FORD Transit (16->)

Tempomat PRECISION CRUISER - FORD Transit (16->)
Tempomat PRECISION CRUISER - FORD Transit (16->)
Novinka
Objednávací kód 141 525
Dostupnosť tovaru 1-3 dni
Cena s DPH
€ 399,00

Tempomat FORD Transit (16->)

PRECISION CRUISE je dodatočne inštalovaný elektronický tempomat, ktorý poskytuje všetky funkcie a pohodlie originálnych systémov spolu s mnohými vylepšenými funkciami. Táto jednotka je vopred naprogramovaná pre vaše konkrétne vozidlo.

Určené pre automobily:
FORD Transit EcoBlue Euro6 (2016->)

Riadiace systémy PRECISION CRUISE odstraňujú všetok stres a frustrácia z cestovania na veľké vzdialenosti. Jednoducho aktivujte tempomat a zložte nohu z plynového pedálu pre oveľa plynulejší a pohodlnejšie zážitok z jazdy. Ak si prajete zvýšiť alebo znížiť rýchlosť tak, aby vyhovovala jazdným podmienkam alebo rýchlosti prevádzky, tempomat poskytuje možnosť zvýšiť alebo znížiť rýchlosť stlačením príslušného tlačidla na ramene tempomatu.

Nastavenie duálnej pamäte
Riadiaci systém PRECISION CRUISE má schopnosť prednastaviť dve rýchlosti v pamäti tempomatu. To vám umožní riadiť súčasnosti najpoužívanejšiu cestovnú rýchlosť jednoduchým stlačením tlačidla, bez toho aby ste museli najskôr ísť na požadovanú rýchlosť.

Nezávislé obmedzenie rýchlosti
Tempomat tiež ponúka možnosť nastavenia nezávislého obmedzenia rýchlosti. Toto je ovládané prostredníctvom ovládacej páčky a možno ho aktivovať, aby vodiči nemohli prekročiť rýchlosť v oblastiach, kde sa uplatňujú obmedzenia rýchlosti. Tempomat je stále funkčný do toho limitu.

Znižuje riziko pokuty
Použitie tempomatu PRECISION CRUISE umožňuje vodičovi udržiavať bezpečný (a zákonný) rýchlostný limit bez obáv z penalizácie.

Optimalizácia jazdy a úspora paliva
Keď je aktivovaný tempomat, rýchlosť vozidla je regulovaná viac ako 50-krát za sekundu, čo optimalizuje jazdný výkon. To zase môže tiež znížiť náklady na palivo a prepravu, bez toho aby došlo k zníženiu výkonu vozidla.

inštalácia
Tempomat je dodávaný s káblovým zväzkom "Plug n Play", ktorý skracuje čas a náklady na inštaláciu. Univerzálna ovládacia páčka je v kvalite OEM so všetkými požadovanými funkciami.

Zariadenie je určené výhradne pre odbornú montáž autorizovaným servisom alebo vyškolenou montážnou dielňou!

Ak chcete získať viac informácií alebo máte otázky ohľadom tohto produktu, môžete nám zaslať správu vyplnením tohto formuláru
Vaše meno
Váš e-mail
Telefón
Predmet
Text

Zabezpečíme Vám montáž tohto produktu v našej montážnej dielni alebo Vás odporučíme k našim overeným obchodným partnerom v mieste resp. v okolí Vášho bydliska po celej SR.

V prípade záujmu pri objednávaní produktu zakliknite prosím políčko "Mám záujem o kontakt na montážnu dielňu" v objednávkovom formulári.

Následne Vám mailom pošleme kontakt na montážne stredisko najbližšie k Vášmu bydlisku.

Tvorba eshopov & web stránok by AM
3 7
Sledujte nás aj na
Auto hifi e-shop
Potrebujete poradiť?
0905 568 500
SAUNIKA spol. s r.o.
Zlatovská 1783
911 05 Trenčín

objednávky: 0911/568 500