Saunika auto hifi
INFO&PORADENSTVO 0905/568 500
OBJEDNÁVKY 0911/568 500
Neprihlásený zákazník | Prihlásiť sa | Registrácia

Prihlásenie zákazníka

Login
Heslo

Otváracia doba v období 22.12.2023 - 2.1.2024.
Prajeme všetkým našim zákazníkom príjemné a spokojné prežitie Vianočných sviatkov ...viac

Parkovanie inak...
Rozmery automobilov sa zväčšujú, veľkosti parkovacích miest naopak zmenšujú. Zadná ...viac

Nová prevádzka v Trenčíne
Dobrá správa pre všetkých Trenčanov ale aj zákazníkov z okolia. Od 29.5.2017 otvoríme ...viac

PIONEER SPH-10BT

PIONEER SPH-10BT
Novinka
Objednávací kód 218 730
Dostupnosť tovaru 1-3 dni
Cena s DPH
€ 146,50

PIONEER SPH-10BT iPhone/iPod/USB, HF sada, bez CD mechaniky

SPH-10BT
Autorádio Pioneer SPH-10BT s držiakom pre chytrý telefón je navrhnuté tak, aby poskytovalo bezpečnejší a ľahší prístup k vašim aplikáciám pre smartphony. Obsahuje totiž štyri špeciálne tlačidlá pre rýchly prístup k obľúbeným aplikáciám. Bezpečnejšie riadenie podporujú tiež funkcie, ako je rozpoznávanie hlasu. Keď k tomu pripočítame - pri pripojení k novej aplikácii Pioneer Smart Sync - možnosti najrôznejších osobných nastavení, vo finále sa dostaneme k vynikajúcemu zvuku. Váš chytrý telefón stačí jednoducho pripojiť, či už bezdrôtovo alebo káblom, k integrovanému robustnému držiaku, smartphone spárovať pomocou bezplatnej aplikácie Pioneer Smart Sync a okamžite si môžete začať užívať múdrejší spôsob ovládania a zážitok z jazdy. Autorádio Pioneer SPH-10BT bolo špeciálne navrhnuté pre jednoduché a bezpečné ovládanie za jazdy, kedy máte k dispozícii rýchly prístup k aplikáciám a napr. Funkciu rozpoznávania hlasu pre mnoho ďalších funkcií - na jediné stlačenie tlačidla.

Modelom SPH-10BT predstavuje spoločnosť Pioneer dynamický vývoj v možnostiach prepojenia inteligentných telefónov a zábavy v aute - najmodernejšie konektivitu pre smartphony, lepšiu dostupnosť, přehratelnost obsahu a kvalitu zvuku. Perfektné riešenie pre dnešný aktívny životný štýl.

Vyrobené pre iPod / iPhone - Vďaka funkcii iPod a iPhone Direct Control môžete spravovať vaše i-zariadenia priamo z palubnej dosky vozidla a vychutnať si vynikajúci zvuk.
 
Kompatibilný s OS Android - Pripojte a počúvajte hudbu uloženú v Android zariadení, bez potreby ďalšej aplikácie.

USB vstup - Pripojte ľubovoľné zariadenie pomocou USB kábla, aby ste si mohli užiť počúvanie čistého zvuku alebo si jednoducho iba nabiť vaše zariadenie.

13-pásmový grafický ekvalizér - Upravte si zvukový výstup do najmenších detailov presne podľa vašich preferencií a spoznajte skutočný hudobný zážitok.

Vstup pre zadné parkovacie senzory - Po pripojení voliteľných zadných parkovacích senzorov Pioneer ND-PS1 vám autorádio Pioneer SPH-10BT poskytne vizuálnu a zvukovú výstrahu.

MIXTRAX vytvorí vo vozidle skvelú atmosféru párty s non-stop mixom z vašej hudobnej knižnice s celou radou DJ-inšpirovaných efektov a podsvietením v klubovom štýle.

FLAC - Vychutnajte si počúvanie beztrôtových digitálnych audio súborov FLAC i vo vašom vozidle. Spoznajte prehrávanie uložených súborov v CD kvalite, bez toho aby bolo nutné ich prevádzať.

Mechafree - Tento produkt je navrhnutý pre moderné digitálne hudobné formáty.

Odnímateľný panel - odnímateľný panel ako ochrana proti krádeži.

Ak chcete získať viac informácií alebo máte otázky ohľadom tohto produktu, môžete nám zaslať správu vyplnením tohto formuláru
Vaše meno
Váš e-mail
Telefón
Predmet
Text

Zabezpečíme Vám montáž tohto produktu v našej montážnej dielni alebo Vás odporučíme k našim overeným obchodným partnerom v mieste resp. v okolí Vášho bydliska po celej SR.

V prípade záujmu pri objednávaní produktu zakliknite prosím políčko "Mám záujem o kontakt na montážnu dielňu" v objednávkovom formulári.

Následne Vám mailom pošleme kontakt na montážne stredisko najbližšie k Vášmu bydlisku.

Príbuzné produkty

Plastový rámik autorádia - BMW 5 / X5

Plastový rámček pre inštaláciu autorádia pre tieto modely: BMW 5 [E39] (12/1995-11/2001) BMW X5 [E53] (1999-2006)...

372 165
Skladom
Nová cena
€ 16,10
€ 13,10
ISO redukcia pre montáž autorádia VW-SEAT-ŠKODA-AUDI

ISO kabeláž-koncovka na prepojenie autorádia s originálnou prípravou v aute pre: AUDI s originálnym konektorom Fakra...

252 032
€ 11,78
Anténny napájač ISO-DIN new

Adaptér pre napájanie antén so zosilovačom a pripojenie antény k autorádiu. - anténny konektor od antény v automobile...

295 704
Skladom
€ 5,84
Tvorba eshopov & web stránok by AM
0 3
Sledujte nás aj na
Auto hifi e-shop
Potrebujete poradiť?
0905 568 500
SAUNIKA spol. s r.o.
Zlatovská 1783
911 05 Trenčín

objednávky: 0911/568 500